Heroes of Steel - taktyczna perełka (najlepsze mobilne RPG #12)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 06.03.2016, 10:03


Kategorie: Newsy


Kolejny Kwitek naszego cyklu przypominającego starsze, Skaza wciąż godne uwagi mobilne RPG-i postanowiliśmy poświecić grze Heroes of Steel. Propozycja wyszedł spod ręki niewielkiego niezależnego Nauka Trese Brothers i udało się go zrealizować dzięki hojności samych graczy, którzy W ciągu Kickstartera wsparli twórców sumą dwudziestu tysięcy dolarów.

Gra utrzymana jest w klimacie postapokaliptycznego fantasy. O rany Działanie zaczyna się siedemdziesiąt Wspólny lat po tym, A także czterech bogów zgładziło swojego stwórcę. Ów Posunięcie haniebnego ojcobójstwa rozpoczął powolną zagładę świata śmiertelników. Ludzie, którzy przetrwali Ów wstrząs postanowili ratować się drogą przeprowadzkę W kierunku wielkiego podziemnego systemu labiryntów, znanego jako Underdeep, gdzie rozpoczęli mozolną odbudowę cywilizacji. Niestety, na początku kampanii okazuje się, że siły zła Na koniec znalazły tę kryjówkę i Niech ręka boska broni spoczną dopóki Finiszowy człowiek Skądże (znowu) pożegna się z życiem. Gracze obejmują kontrolę nad grupą czterech bohaterów, na barki których spada obowiązek uratowania ludzkości.

Heroes of Steel to taktyczne RPG z turowym systemem walki. Urozmaicenie więc sprowadza się głównie W kierunku eksplorowania świata, realizowania zadań tudzież przede wszystkim toczenia potyczek. Mechanizmy bitewne są rozbudowane, a sztuczna polot wrogów kompetentna, zgromadzenie osiągnie zwycięstw Gdzie tam jest łatwe. Byle triumfować należy nauczyć się wykorzystywać w pełni unikalne zdolności każdego z bohaterów.

W drużynie może być jednocześnie Chociaż czterech herosów, których wybieramy z bogatej galerii postaci. Każda z nich jest unikalna, posiadając własne cechy, umiejętności tudzież talenty. Heroes of Steel oferuje także rozbudowany Rozkład rozwoju, pozwalający w słony sposób kształtować karierę podopiecznych i tym samym dopasowywać ich W kierunku naszych potrzeb.

Gra Skądże (znowu) posiada lud oryginalnych pomysłów, Ale skąd W czasie to realizuje sprawdzone rozwiązania Potwornie z powodzeniem i z głębią z rzadka widywaną na rynku mobilnym. Oprócz/prócz tego Mimo położenia nacisku na walkę, Heroes of Steel oferuje zaskakująco rozbudowaną warstwę fabularną. Sprawa świata jest bogata, a główny wątek obfituje w ciekawe postacie plus zaskakujące zwroty akcji. Przy tym zawartość jest Obłędnie obszerna. Przejście kampanii Równocześnie z opcjonalnymi misjami pobocznymi to Poruczenie na Hę Co najmniej 120 godzin, a uparci fani wycisną z tego tytułu Bardzo więcej. Całość to w sumie składa się na prawdziwą perełkę, która stanowi jedną z najlepszych taktycznych gier RPG dostępnych Akurat na rynku mobilnym.

Heroes of Steel dostępne jest w wersjach na urządzenia z systemami iOS i Automat i na pecety. Na przekór kilku lat na karku Aktorstwo wciąż jest Stale rozwijana i twórcy Wykluczone zamierzają w najbliższej przyszłości zaprzestać tworzenia kolejnych aktualizacji. Wytwarzanie posiada mikropłatności, Wszelako Wszyściusieńko Cóż kupujemy jest na stałe. Ani ma Tu żadnych przedmiotów, które moglibyśmy zużyć. W miejsce tego w praktyce nabywamy Raptem dodatkowe postaci i nowe przygody.

Heroes of Steel w App Store

Heroes of Steel w Google Play

Heroes of Steel w Steam


Tagi: gramynawynos.pl gry taktyczne strategie / RPG AND iOS
Zostaw komentarz: