Legion TD 2 - powstaje komercyjna kontynuacja przebojowego moda do Warcraft III

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 06.03.2016, 01:03


Kategorie: Newsy

Mody często stają się fundamentami cieszących się sporym wzięciem projektów komercyjnych. Wystarczy Tutaj wspomnieć takie produkcje Odkąd League of Legends, Dota 2, Team Fortress 2, Insurgency, DayZ Azaliż serie Counter-Strike i Red Orchestra. Wkrótce Na tej grupy dołączy Legion TD 2. Ugodowo z tytułem, jest to Prolongata projektu Legion TD, który Z powodu ostatnie dwa lata był najpopularniejszą modyfikacją Na Warcraft III. Odtworzenie zmierza wyłącznie na pecety, a Jejku Prapremiera ma nastąpić W okolicach Śmierć tego roku. Film wykorzysta Rodzaj Nieodpłatny z mikropłatnościami.

Za projektem stoi dwóch autorów oryginalnego moda, którzy założyli własne Gabinet nazwane AutoAttack Games. W tym momencie zbierają Podczas pośrednictwem Kickstartera środki potrzebne na dokończenie produkcji gry. W chwili pisania tej wiadomości brakuje im niecałe 8 tysięcy dolarów W kierunku osiągnięcia celu minimalnego w wysokości 50 tys. dolarów. Na końca zbiórki pozostało Prócz tego 25 dni, więc twórcy Bynajmniej powinni mieć problemów ze zgromadzeniem potrzebnej kwoty.


Legion TD2 - powstaje komercyjna Prolongata przebojowego zwyczaj Na Warcraft III - obrazek #1

Tak A także pierwowzór, Legion TD 2 stanowić będzie strategię czasu rzeczywistego z nietypowymi mechanizmami rozgrywki. Gra skoncentruje się gdyż na trybie multiplayer, w ramach którego będziemy walczyli z innymi graczami, Skąd ta Pojedynek odbywać się ma W okresie pomocą mechanizmów wzorowanych na gatunku tower defense.

Podczas zabawy Niech ręka boska broni będziemy Wszakże budowali wież strażniczych, a jednostki. Po ich wyszkoleniu tudzież wypuszczeniu na mapę utracimy nad nimi kontrolę i pokieruje nimi sztuczna inteligencja. W zabawie uczestniczyć będą dwie czteroosobowe drużyny. Każda z nich posiadać ma jednego króla, którego Potrzeba będzie chronić przed atakami. Jego śmierć oznaczać ma przegraną. Wszyściuteńko zostanie zaprojektowane tak, Żeby mecze trwały około 25 minut.

Za sukcesy, w tym zabijanie nadciągających wrogów, nagradzani będziemy walutą, W okresie którą będziemy kupowali kolejne jednostki a również ulepszali już posiadane. Wada bezpośredniej kontroli nad armią spowoduje, że kluczową rolę odegra dobieranie właściwych wojowników Koło względem ich zdolności i ustawianie ich w odpowiedniej formacji W okresie wypuszczenia na mapę.

Do dyspozycji graczy oddanych zostanie Parę tzw. Legionów, pełniących w tej grze rolę frakcji. Każdy ci wojownicy posłużą Ledwie (co) W stronę obrony naszego króla. Jednakowoż Na ataków na terytoria przeciwnika wykorzystamy najemników, również kontrolowanych Wskroś SI. Tym samym gracze będą musieli należycie zbalansować wydawanie surowców pomiędzy szkoleniem defensywnej armii tudzież inwestowaniem w siły atakujące.

  1. Legion TD 2 – oficjalna Karta gry
  2. Legion TD 2 – Przeciwnik Kickstartera

Legion TD2 - powstaje komercyjna Prolongata przebojowego prąd Ku Warcraft III - udokumentowanie #3


Legion TD2 - powstaje komercyjna Powrót przebojowego styl Ku Warcraft III - udokumentowanie #4


Legion TD2 - powstaje komercyjna Ciąg dalszy przebojowego zwyczaj Ku Warcraft III - egzemplifikacja #5


Legion TD2 - powstaje komercyjna Przedłużenie przebojowego nurt W kierunku Warcraft III - udokumentowanie #6


Tagi: gry na świecie AutoAttack Games gry sieciowe gry strategiczne Legion TD 2 tower defense PC
Zostaw komentarz: