Pojawiły się nowe informacje o ekranizacji Thiefa

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 06.03.2016, 04:03


Kategorie: Najnowsze

Garrett spokojnie zakrada się W  stronę kin. - Pojawiły się nowe informacje o ekranizacji Thiefa - wiadomość - 2016-03-06
Garrett opieszale zakrada się W stronę kin.

W lipcu 2014 roku pisaliśmy o ekranizacji gry Thief. Wytwórnie Vertigo Entertainment a także Prime Universe połączyły siły, Ażeby stworzyć film, którego producentami zostali Adrian Askarieh i Roy Lee. Od tamtej pory o obrazie było Niezwykle cicho, Nie pojawiły się w końcu nowe informacje na jego temat. Jak donosi The Hollywood Reporter, prawa Na zekranizowania produkcji przeszły w ręce Straight Up Films (The Education of Charlie Banks, Transcendencja, Jane Got a Gun). Głównymi producentami zostali Marisa Polvino i Kate Cohen, Jednakże Askarieh i Lee w dalszym ciągu biorą udział w projekcie. Tymczasem scenariuszem zajmie się Dwugłos Adam Wolnomularz a także Simon Boyes (Misconduct, Not Safe for Work). Remake opowiadać ma o mistrzu złodziei, starającym się przywrócić wolność ludziom żyjącym Obok rządami tyrana, który posiadł magiczne moce.

Firma Square Enix będzie pełnić rolę producenta wykonawczego Wespół z Sandrą Condito ze Straight Up Films i Khalidem Jonesem z Source Rock. Żal Ani wiemy, Jeśli prace ruszą pełną parą, a tym bardziej, (podczas) gdy Sztuka/twórczość filmowa trafi Na kin.


Tagi: pozostałe ekranizacje gier filmy Thief (film) Thief (seria)
Zostaw komentarz: