Pojawiły się nowe informacje o ekranizacji Thiefa

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 06.03.2016, 04:03


Kategorie: Najnowsze

Garrett spacerkiem zakrada się W kierunku kin. - Pojawiły się nowe informacje o ekranizacji Thiefa - wiadomość - 2016-03-06
Garrett z wolna zakrada się Na kin.

W lipcu 2014 roku pisaliśmy o ekranizacji gry Thief. Wytwórnie Vertigo Entertainment a również Prime Universe połączyły siły, W celu stworzyć film, którego producentami zostali Adrian Askarieh i Roy Lee. Od tamtej pory o obrazie było Niezwykle cicho, Niedoróbka pojawiły się w końcu nowe informacje na jego temat. Jak donosi The Hollywood Reporter, prawa W kierunku zekranizowania produkcji przeszły w ręce Straight Up Films (The Education of Charlie Banks, Transcendencja, Jane Got a Gun). Głównymi producentami zostali Marisa Polvino i Kate Cohen, Jednakże Askarieh i Lee w dalszym ciągu biorą udział w projekcie. Jakkolwiek scenariuszem zajmie się Dwójka Adam Farmazon a także Simon Boyes (Misconduct, Not Safe for Work). Negatyw opowiadać ma o mistrzu złodziei, starającym się przywrócić wolność ludziom żyjącym Koło rządami tyrana, który posiadł magiczne moce.

Firma Square Enix będzie pełnić rolę producenta wykonawczego Razem z Sandrą Condito ze Straight Up Films i Khalidem Jonesem z Source Rock. Trudno Wykluczone wiemy, Skoro prace ruszą pełną parą, a tym bardziej, Jeżeli Przemysł filmowy trafi W stronę kin.


Tagi: pozostałe ekranizacje gier filmy Thief (film) Thief (seria)
Zostaw komentarz: